Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Czas realizacji zamówień

Zamówienia realizowane są przez naszych pracowników w terminie do trzech dni roboczych od daty złożenia zamówienia, a w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy, przy czym zamówienia dokonane w piątek po godz. 13.00, w soboty, niedziele lub święta realizowane będą w najbliższych dniach roboczych. Na czas oczekiwania składa się nie tylko czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu, ale również czas dostarczenia przesyłki. Jednakże dokładamy wszelkich starań, aby towary z zamówień złożonych do godz. 12 znalazły się u Państwa już następnego dnia.
Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych.

Każde zamówienie potwierdzane jest przez Sprzedawcę w postaci wiadomości przesłanej automatycznie na wskazany przez Klienta adres e-mail. Wiadomość potwierdzająca zawiera rodzaj i ilość zamówionego towaru, ceny jednostkowe poszczególnych towarów, jak i łączną cenę zamówienia wraz z kosztami przesyłki.

Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność produktu na magazynie. W sytuacji, gdy towar będący przedmiotem zamówienia jest w danej chwili niedostępny w magazynie, Klient informowany jest o etapie i terminie realizacji zamówienia i może podjąć decyzję o modyfikacji zamówienia, anulowaniu zamówienia lub możliwości przesunięcia terminu dostawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium